V naší ZUŠ to nejsou jenom žáci, kteří se neustále učí a odjíždějí trénovat dovednosti na víkendová soustředění. Tentokrát se na víkend jeli školit naši učitelé. Kytary, housle, flétny a své jiné obvyklé hudební nástroje nechali doma a vyměnili je za počítače. O víkendu 16.-17.5. vyrazili do Beskyd, kde absolvovali počítačový kurz s panem Václavem Vávrou a posilovali kolegiální vztahy v týmu.
Příjemný víkend v Horní Lomné nezkazilo ani chladné, deštivé počasí, které neodradilo některé odvážlivce od procházky na okolní vrcholy. Některé zase pobyt přiměl si ráno přivstat na nedělní lekci jógy. Kurz probíhal v pohodové atmosféře a potvrdil, že i pedagogové se mají stále co učit a že ačkoliv jsou moderní technologie nápomocným prostředníkem komunikace, osobní setkání a utužování vztahů i mimo pracovní prostředí pořád nemohou nahradit.


