Bratři saxofonisté Pavel a Jakub Ondečkovi odjížděli z Ústředního kola soutěže v komorní hře na dechové nástroje s velkým úspěchem. Jejich saxofonové duo získalo 2. cenu. Soutěž se konala od 14. do 17. května v Praze a bratři tam na celorepublikové úrovni reprezentovali naši ZUŠ Bedřicha Smetany Karviná a ZUŠ Vratimov.
Klukům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našich škol i kraje!


