Mikulášský koncert
10. 12. 2021

Prezentaci jednotlivých vystoupení žáků si můžete poslechnout ZDE

Program koncertu

1. Průvodní slovo – Karolína Hanzlová

2. Průvodní slovo – Jan Iwanuszek

3. Tradicionál: Dobrý král Václav – Komorní soubor

        K. Zajoncová, A. Iwanuszková, A. Lapšanská, M. Mutina

        R. Zadražilová, J. Jachymčák, V. Marcalíková, L. Moskalová, E. Böhmová

4. Koleda, koleda, Štěpáne – Malý komorní soubar   

                                       B. Št’uková, M. Mutina, D. Febrová,

                                       V. Žemlička, N. Kubínová, R. Zadražilová s maminkou

5. Koleda: Pásli ovce valaši – Sofie Huttová, Eliška Huttová

6. W. A. Mozart: Allegretto – Jan Iwanuszek , Radka Zadražilová

7. Píseň: Sedí liška pod dubem – Radek Mikula

8. K. Predel: Švihadlo, Koleda: Pásli ovce valaši – Samuel Mika

9. T. Stachak : Tři slepičky – René Szeliga

10. Koleda: Vzhůru bratři – Hana a Jakub Jachymčákovi s maminkou

11. Koleda: Przybieżeli do Betlejem – Filip Piskorz s maminkou

12. Koleda: Pójdźmy wszyscy do stajenki – Filip Piskorz s maminkou

13. I. Fischer: Červená řeka – Damian Vícha

14. J. Novák: Dedinská krčma – Jakub Szczepański

15. T. Stachak: Španělská melodie – Jáchym Cholevík

16. D. Bruce: Večerní blues – Daniel Mika

17. T. Stachak: Malá romance – Robin Mikula

18. A. Diabelli: Scherzo – Kateřina Wajdová, Lucie Moskalová

19. A. Petržela: Jimmi Forever – Zora Böhmová

20. M. Bober: Midnight Rider – F. Piskorz, D. Mika, J. Szczepański

21. N. Baklanová: Romance – Eliška Raszyková

22. Lady Gaga, B. Cooper: Shallow – Denisa Šefránková

23. Twenty one pilots: My blood – Benjamín Kucharczyk

24. J. Suchý: Pár havraních copánku – Jana Wróblová

25. A. de Lulli: Chopstick – Karolína Hanzlová, Lucie Moskalová

26. J. Kormunda: Malagueňa – Damian Lukosz

27. Koleda: Pójdźmy wszyscy do stajenki – Anna Jelenová, Adam Jelen

28. Koleda: Lulajže Jezuniu – Anna Jelenová, Adam Jelen

29. L. Pockriss: Yellow Polka – Eva Böhmová, Karolína Hanzlová

30. Queen: Crazy little thing called love – Bára Miarková

31. F. Churchill: Sněhurka a sedm trpaslíku – Eva Böhmová, Sofie Melicherová

32. T. Stachak: Malý kouzelník – Martin Čuba

33. M. Beber: Irský tanec – K. Wajdová, K. Hanzlová, E. Böhmová

34. Ch. Gounod: Ave Maria – Kristýna Zajoncová, Sofie Melicherová

35. F. Gruber: Tichá noc – Komorní soubor

36. F. Mendelssohn: Andělský zpěv – Komorní soubor

37. Závěr – Karolína Hanzlová

38. Závěr – Jan Iwanuszek

Průvodní slovo: Karolína Hanzlová a Jan Iwanuszek

Program připravili učitelé:  Alice Palová, Tomáš Mutina a Bronislav Jeleń