Zveme Vás
18. 1. 2018
Talentové zkoušky
18. 4. 2019

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

ZUŠ J. R. Míši Orlová, 20. března 2019

Silesian sax Quartet         1. místo s postupem

Barbora Serišová,

Agata Śmiłowska,

Jan Urner,

Vojtěch Lutonský

um. vedoucí uč. David Ondečko

******************

PIANOFORTE PER TUTTI – přehlídka mladých klavíristů

Příbor 28. – 29. 3. 2019

  1. kategorie

Šimon Böhm                         zlaté pásmo

uč. Anna Schwarzová

Adam Swaczyna                  stříbrné pásmo

uč. Danuta Cechlová

Zuzana Zielinová                stříbrné pásmo

uč. Halina Heinzová

Galina Rohaľová                bronzové pásmo

uč. Veronika Kordasová

 

  1. kategorie

Nikola Hamplová               zlaté pásmo

Veronika Hudcová            stříbrné pásmo

František Pacas                bronzové pásmo

uč. Halina Heinzová

 

  1. kategorie

Kateřina Dudová            zlaté pásmo

uč. Anna Schwarzová

Matyáš Palian                 stříbrné pásmo

uč. Eva Dziadziová

 

  1. kategorie

Patricie Kondziolková     bronzové pásmo

Filip Pánek                          bronzové pásmo

uč. Halina Heinzová

 

  1. kategorie

Barbara Brzezina            stříbrné pásmo

uč. Sandra Bařinová

   8. kategorie

Dorota Czapek               bronzové pásmo

uč. Halina Heinzová

 

čtyřruční hra a hra na dva klavíry

  1. kategorie

Barbora Kolková, Julie Chudík         stříbrné pásmo

uč. Danuta Cechlová                

  1. kategorie

Eliška Holková, Eliška Hubáčková    stříbrné pásmo

uč. Naděžda Mathé 

zvláštní cena poroty za provedení Berkovičova Preludia

**********

Mezinárodní klavírní soutěž Pro Bohemia

Janáčkova konzervatoř Ostrava 4. – 7. dubna 2019

  1. kategorie

Nikola Hamplová             1. cena a titul laureáta

                                                 Cena poroty za provedení skladeb   

                                                    W. A. Mozart: Rondo a W. Lutoslawski: Gaik, Pastereczka

                                                Cena hejtmana Moravskoslezského kraje

uč. Halina Heinzová

  

Adam Swaczyna               3. cena

uč. Danuta Cechlová

 

***********

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín, 7. března 2019

  1. kategorie

Emílie Pawlas                     1. místo s postupem

Štěpán Švéda                      1. místo s postupem

       3. kategorie

Břetislav Hanák                 1. místo s postupem

7. kategorie

Albert Gacek                       1. místo s postupem

uč. Dr. Marcela Kysová

***************

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

ZUŠ B. Martinů Havířov, 26. února 2019

         1a) kategorie

Silesian sax Quartet         1. místo s postupem

 Barbora Serišová, Agata Śmiłowska, Jan Urner, Vojtěch Lutonský

uč. David Ondečko

 

  1. kategorie

Trumpetové duo               1. místo

Břetislav Banszel, Adrian Swaczyna

uč. BcA. Marek Paluřík

 

  1. kategorie

Trumpetové trio                1. místo

Richard Góralík, Tomáš Hlavenka, Adam Zolich

uč. BcA. Marek Paluřík

***********

Krajská přehlídka ve sborovém zpěvu

ZUŠ L. Janáčka Havířov, 8. března 2019

kategorie: B Velké sbory, kategorie B 0

PERMONÍČEK mladší                            1. místo

sbormistr ing. Zuzana Widnicová, klavír MgA. Mgr. Kateřina Michlová

 

kategorie: B Velké sbory, kategorie B 2

 

PŘÍPRAVNÝ SBOR PERMONÍK            1. místo

sbormistr MgA. Martina Juríková, klavír Jakub Šotkovský

Zvláštní ocenění poroty za provedení skladby „Rýma“.

 Zvláštní ocenění poroty MgA. Martině Juríkové           za výbornou hlasovou kulturu.

******************

Okresní kolo soutěže ZUŠ v oboru Hra na elektronické klávesové nástroje

ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné, 1. 3. 2019

Tomáš Kawulok                1. místo s postupem

uč. Pavel Králiček

Vojtěch Kuchař                 1. místo s postupem

uč. ředitel BcA. Kamil Novák